AntyApple

Trzeźwo i uczciwie o tym, co nam się nie podoba w produktach Apple. Antyapple@gazeta.pl

Wpisy

 • środa, 09 września 2009
  • Nowości Apple - niedosyt

   Parę miesięcy milczenia na naszym blogu chyba dobrze świadczy o firmie Apple, prawda? ;-)
   Ale po dzisiejszym keynote pozostał niedosyt. Formuła: wypuścmy iPoda Shuffle w szarym kolorze, a po paru miesiącach dodajmy 5 innych kolorów, jest już trochę nudna. Teraz dali kolory tęczowe, za pół roku dodadzą pastelowe i znowu będzie z tego wydarzenie. Druga sprawa - kamera w iPodzie Nano. Fajnie, ale tak jak iPhone 3G nie kręci filmów, tak iPod Nano nie robi zdjęć. Tylko filmy. A przecież wiadomo, że to tylko softwareowa blokada. I w ogóle dziwnie to wygląda: Nano z kamerą, a Touch - bez. W dodatku umiejscowienie kamery wymaga trzymania iPoda za ekranik podczas nagrywania - czy to będzie wygodne? Ok, mamy z kolei radio w Nano. Szkoda tylko, że nie zrobili tego w iPodzie Classic, w którym aż się prosi o jakąś nowość. Pewnie za pół roku będzie ;-).
   Apple przyzwyczaił nas do szczękozwisu po każdym keynote. A teraz jakby chciał nas od tego odzwyczaić? Było po prostu nudnawo. Faktycznie, najmilszym akcentem tego keynote był powrót Steva Jobsa.

   PS. Jakby tego było mało, według tego, co piszą na forach poświęconych Apple, nowy iTunes 9 wygląda paskudnie. My jeszcze nie wiemy, bo dopiero się zasysa ;-)

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (4) Pokaż komentarze do wpisu „Nowości Apple - niedosyt”
   Tagi:
   Autor(ka):
   antyapple
   Czas publikacji:
   środa, 09 września 2009 21:56